Antivirová ochrana, zabezpečení dat

Antivirová ochrana

Viry, červy a jiný nežádoucí software jsou dnes nejběžnějším způsobem, jak získat přístup k počítači a citlivým datům. Je proto nutné udržovat Váš počítač, server nebo dnes už i telefon stále chráněný. Naše firma je certifikovaným partnerem firmy ESET, konkrétně ESET Silver Partner. Splnila tak všechny podmínky a technická školení firmy ESET.

Firma ESET je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám.

Nejznámější produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku – negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

Pro okamžité objednání stačí vyplnit Vaše fakturační údaje do objednávky mailem (link na mail – dotazník). Rádi Vaši objednávku vyřídíme i na našich kontaktních telefonních číslech (link na kontakty)

O antivirovém systému Eset NOD32

Světové špičce v antivirových programech jistě po právu dominuje antivirový systém Eset NOD32 Antivirus. Mezi řadovými uživateli je oblíbený zejména pro svoji ucelenou ochranu proti všem známým In-The-Wild virům během skenování on-demand a on-access real time.

ESET NOD32 Antivirus představuje uživatelsky jednoduchý, vysoce spolehlivý a automaticky aktualizovaný antivirový systém, který zajišťuje účinnou ochranu Vašeho osobního počítače, notebooku, domácí sítě či velmi rozsáhlé podnikové sítě proti hrozbám na všech úrovních (internet, e-mail, FTP, přenosné disky, USB flash disky…).

Úspěšnost antivirového systému ESET NOD32 Antivirus jen dokládá jeho 60. ocenění VB100. Letos v únoru jej obdržel od britského magazínu Virus Bulletin, který je v podvědomí zapsaný jako expertní titul pro porovnávání antivirových programů. Od roku 1998, kdy vzniklo ocenění VB, si ESET NOD32 Antivirus odnesl nejvíce ocenění a dosahuje tak více než 97% úspěšnosti. V loňském roce pak ESET NOD32 Antivirus získal ocenění VB100 za výkon na operačním systému Windows 7.

Aktualizace nejnovější verze probíhá zcela automaticky. Vzhledem k tomu, že se vždy aktualizují pouze nově zjištěné viry, jsou aktualizace rychlejší a menší. Instalace systému probíhá zcela intuitivně ve variantách pro začátečníky i pokročilé uživatele. Dostupná je samozřejmě česká verze.

Součástí licence NOD32 je roční, dvouletá nebo tříletá aktualizace zdarma. Vždy záleží na typu zakoupené licence. Součástí služby je i automatické upozornění uživatele před koncem vypršení licence.

Podporované operační systémy a software
• Microsoft Windows 95 / 98 / ME / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / Windows 7 i pro 64-bitové systémy
• UNIX/Linux
• Novell
• MS-DOS
• Microsoft Exchange Server
• Lotus Domino
• Kerio MailServer
• Kerio WinRoute FirewallComments are Closed